Transport

transport315732.jpg

Transport

Świadczymy usługi pojazdami specjalistycznymi, ale także standardowymi. Transport prowadzimy w zasadzie od samego początku funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najpierw był on niezbędnym elementem funkcjonowania firmy produkcyjnej związanej z rolnictwem. Później, wraz z poszerzaniem naszej działalności, urósł do rangi spedycji, która zajmuje się różnorodnymi zleceniami.

 

Dzięki doświadczeniu w transporcie krajowym, które zdobywaliśmy przez lata, posiadamy szereg możliwości których nie zaoferują nowo powstające firmy. Oferujemy Państwu szybki i sprawny transport w przystępnej cenie, odpowiedniej do warunków panujących obecnie na rynku.

transport864999.jpg

Transport

Możemy także zaproponować transport z windą czy HDS. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się w naszej ofercie , oraz do współpracy transportowej – jesteśmy przekonani, że, na pewno znajdziemy odpowiednie dla Państwa rozwiązania

 

transport krajowy

stacje paliw

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!


 

 

 

ul. Opoczyńska 24
26-415 Klwów

 

+ 48 671 00 18

+ 48 515 248 292

+ 48 519 730 278

p.h.t.kedziora@wp.pl

biuro.kedziora@wp.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres p.h.t.kedziora@wp.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Kasuj